FINANSOWANIE ZAKUPU TWOICH MASZYN JEST W NASZEJ NATURZE

Zmienność klimatu, Twoja ziemia, Twoja produkcja rolna i codzienne wyzwania – rozumiemy to dobrze. Zawsze interesowało nas, czym zajmują się nasi Klienci i jak wygląda ich codzienna praca. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować szybkie i wygodne opcje finansowania dostosowane do Twoich potrzeb i portfela.

Programy John Deere Financial pomagają rolnikom na całym świecie już od ponad 60 lat.

Nasz cel jest prosty – wspieramy Ciebie przy zakupach maszyn, których potrzebujesz, aby Twój biznes mógł rozwinąć skrzydła.

Korzystając z programów John Deere Financial możesz zawsze liczyć na:

elastyczność razem dobierzemy optymalny program dla Ciebie, dopasujemy system rat do specyfiki Twojej działalności.Pomożemy sfinansować VAT, a w rozliczeniu jako wkład własny będziesz mógł oddać swoją starą maszynę;

brak zbędnych formalności – proces przyznania kredytu jest bardzo prosty i szybki, korzystając z finansowania fabrycznego John Deere nie będziesz musiał chodzić po bankach, ani samodzielnie uzupełniać wniosków. Dedykowany doradca Agro indywidualnie zajmie się Tobą, oceni zdolność kredytową, wypełni wszystkie wnioski i pomoże skompletować dokumenty;

przejrzystość – w programach John Deere Financial brak jest jakichkolwiek dodatkowych, ukrytych kosztów i opłat. Poza odsetkami od kredytu (w programach gdzie oprocentowanie jest wyższe niż 0%), jedynym kosztem jest jednorazowa prowizja od kwoty kredytu oraz ubezpieczenie – masz pełną dowolność w wyborze ubezpieczyciela, możesz zdecydować o niej we własnym zakresie.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach finansowania,

skontaktuj się z Twoim terenowym opiekunem w zakresie sprzedaży maszyn: 

  

Powiat świdnicki, wałbrzyski, dzierżoniowski 601 668 863

Powiat zgorzelecki, lubański, żagański, żarski 722 203 903 

Powiat jaworski, średzki, wołowski 603 385 893

Powiat złotoryjski, bolesławiecki, lwówecki, głogowski,

legnicki, lubiński, polkowicki 605 727 656 

Powiat ząbkowicki, kłodzki 783 909 009

e-mail: marketing@polboto.com