Poznaj nasz zespół

Eildert Derk Oldenziel

Prezes Zarządu

tel. 605 782 555

edo@polboto.com

Michał Ryczek

Dyrektor Sprzedaży

tel. 693 903 507

m.ryczek@polboto.com

Wojciech Królewicz

Zastępca Dyrektora Sprzedaży

tel. 601 668 863

w.krolewicz@polboto.com

Rejon/powiat: Świdnicki, Wałbrzyski, Dzierżoniowski

Sprzedaż Maszyn

 

Mateusz Milejski

Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego

tel. 887 605 605

m.milejski@polboto.com

Grzegorz Peregrym

Sprzedawca Maszyn

tel. 605 727 656

g.peregrym@polboto.com

Rejon/powiat: Złotoryjski, Bolecławiecki, Głogowski, Legnicki, Lubiński, Polkowicki, Wołowski, Złotoryjski, Bolesławiecki, Lwówecki,  Zgorzelniecki, Lubański, Żagański

Adam Warchał

Specjalista ds. Opryskiwaczy

tel. 603 385 893

a.warchal@polboto.com

Rejon/powiat:
Jaworski, Średzki, Kamiennogórski, Jeleniogórski

Adam Sztogryn

Sprzedawca Maszyn

tel. 783 909 009

a.sztogryn@polboto.com

Rejon/powiat: Ząbkowicki, Kłodzki

Michał Hoza

Spec. ds. Terenów Zielonych

tel. 603 052 565

m.hoza@polboto.com

Finansowanie fabryczne maszyn 

 

Agnieszka Korszuń

Doradca Finansowania Farbycznego 

tel. 519 019 612

AKorszun@credit-agricole.pl

Serwis

 

Dariusz Magdziarczyk

Kierownik Serwisu

tel. 721 808 208

serwis@polboto.com

d.magdziarczyk@polboto.com

Michał Budzyń

Kierownik Warsztatu

tel. 603 174 625

m.budzyn@polboto.com

Grzegorz Dzwonkowski

Kiererownik ds. Aftermarket

tel. 605 054 584

g.dzwonkowski@polboto.com

Magazyn części zamiennych

 

Michał Bawoł

Kierownik Magazynu

tel. 601 393 191

magazyn@polboto.com

Sławomir Tarka

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 605 453 409

s.tarka@polboto.com

Daniel Pańczak

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 885 702 802

d.panczak@polboto.com

Miłosz Gryzło

Sprzedawca Części Zamiennych

Oddział Ząbkowice Śląskie

tel. 693 903 517

zabkowice@polboto.com

Aleksander Czapla

Sprzedawca Części Ziemiennych

tel. 722 203 903

a.czapla@polboto.com