Nasz Zespół

Wykwalifikowani specjaliści, najlepsi profesjonaliści w branży, ludzie kochający to, co robią. To my tworzymy Polboto Agri. Jesteśmy dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz kontakt do specjalistów każdego działu.

Zarząd Polboto – Agri Sp. z.o.o.

Prezes Zarządu
Eildert Derk Oldenziel

Wiceprezes Zarządu
Krystyna Frącz

Prokurent/ Dyrektor Finansowy
Dariusz Makles

d.makles@polboto.com
+ 48 783 909 609

Dział handlowy

Sprzedaż maszyn rolniczych nowych i używanych 

marketing@polboto.com

Doradca klienta ds. maszyn rolniczych | oddział Ząbkowice Śl.

Adam Sztogryn

a.sztogryn@polboto.com
+48 783 909 009

Doradca klienta ds. maszyn rolniczych
| oddział Udanin

Adam Warchał

a.warchal@polboto.com
+48 603 385 893

Doradca klienta ds. inteligentnego sterowania maszynami i prowadzeniem polowym

Mateusz Milejski

m.milejski@polboto.com
+ 48 887 605 605

usługi rolnicze

Doradca klienta ds. maszyn rolniczych
| oddział Udanin

Adam Warchał

a.warchal@polboto.com
+48 603 385 893

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych

Kontakt ogólny:

| serwis i naprawa maszyn uprawowych, ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych i ładowarek kołowych

serwis@polboto.com
+48 605 054 584

Mistrz serwisantów
Piotr Milejski

Serwisant
Andrzej Sobala

Serwisant
Przemysław Tomaszewski

Serwisant
Marcin Blazkiewicz

Biuro obsługi klienta serwisu:

| przyjmowanie zleceń naprawy maszyn rolniczych, kosztorysowanie napraw, rozliczenia zleceń serwisowych

Mateusz Frącz
m.fracz@polboto.com
+48 782 806 606

Kierownik działu aftermarket

Grzegorz Dzwonkowski

g.dzwonkowski@polboto.com
+48 605 054 584
reklamacje@polboto.com

Sprzedaż części do maszyn rolniczych

Kontakt ogólny:

czesci@polboto.com
+48 76 870 93 25

Kierownik Magazynu Części

Michał Bawoł

m.bawol@polboto.com
+48 601 393 191

Kierownik Sprzedaży Części

Dariusz Rostkowski

d.rostkowski@polboto.com
+48 726 303 403

Doradca klienta | oddział Udanin

Sławomir Tarka

s.tarka@polboto.com
+48 605 453 409

Doradca klienta | oddział Ząbkowice Śl.

Miłosz Gryzło

zabkowice@polboto.com 
+48 693 903 517

Księgowość i Administracja

Józefa Piękoś

j.piekos@polboto.com
+48 725 707 407

Polboto Agri Sp. z.o.o.
ul. Główna 53, 55-340 Udanin

tel. | 76 8709 325, 76 756 00 00
email | info@polboto.com

Serwis:
tel. | 782 806 606, 605 054 584
email | serwis@polboto.com