Rozwiązania dla rolnictwa precyzyjnego John Deere

Innowacje John Deere z medalami

Agritechnica 2019

Hanower, 18 września 2019 – John Deere został przez jury nagrodzony
złotym medalem i trzema srebrnymi przed targami Agritechnica 2019
w Hanowerze. Komisja ds. Innowacji doceniła stałe wysiłki John Deere
w zakresie opracowywania zaawansowanych rozwiązań
technologicznych oraz współpracę z partnerami. Łącznie branża w
tegorocznym konkursie zgłosiła ponad 290 innowacji.

Odbiorniki i wyświetlacze

Tu zaczyna się rolnictwo precyzyjne. Odbiorniki i wyświetlacze John Deere są urządzeniami infrastruktury elektronicznej, na której opiera się rolnictwo precyzyjne — wykorzystaj pełnię ich możliwości i dodaj skrzydeł swojej działalności.

Prowadzenie i automatyka maszyn

rolniczych

John Deere oferuje kompleksowy asortyment zintegrowanych systemów prowadzenia i nawigacji po polach uprawnych — od prostych modeli z ręcznym sterowaniem po w pełni automatyczne rozwiązania. Nawet jeśli masz maszyny rolnicze różnych marek, nie przejmuj się — nasze systemy będą działały również z nimi, dzięki czemu możesz liczyć na zalety systemów prowadzenia i automatyki od John Deere.

Rozwiązania dla rolnictwa prezycyjnego

Rozwiązania firmy John Deere dla rolnictwa precyzyjnego to twój sposób na dokładniejszą kontrolę kosztów i wydatków. Dzięki czujnikom pracującym w czasie rzeczywistym i dokładnej dokumentacji warunków na terenie twej pracy dysponujesz większą wiedzą o swoich uprawach, podejmujesz lepsze decyzje i wydajniejsz planujesz roboty polowe.

Zarządzanie gospodarstwem w sieci

Czwarta rewolucja rolnicza – Connected Farming, czyli „rolnictwo 4.0” – rozwija się w pełni: już dziesiątki tysięcy maszyn rolniczych marki John Deere w Europie pracuje wydajniej dzięki naszym systemom wymiany danych.

Zobacz film: