Kosiarki pchane

Zaawansowane funkcje i prosta obsługa naszych kosiarek do trawników sprawiają, że ich posiadanie i użytkowanie to czysta przyjemność.

W ofercie kosiarek do trawników John Deere znajduje się każda kosiarka, której możesz potrzebować. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych najnowocześniejszych w branży, takich jak system koszenia TurboStar, w którym wentylator wspomaga zbiór skoszonej trawy oraz agregatu koszącego wykonanego z wysokiej jakości odlewu aluminiowego dostępnych w szerokiej gamie modeli – możesz mieć pewność, że kosiarka będzie działała idealnie zawsze i w każdych warunkach. Wybieraj z szerokiego asortymentu kosiarek o różnej wielkości, mocy i parametrach. I co ważne – za wszystkimi tymi maszynami stoi wsparcie techniczne naszej wyspecjalizowanej sieci dealerskiej, zapewniające spokojną i bezproblemową eksploatację.

Kosiarki spalinowe serii RUN

Nowe modele kosiarki John Deere RUN są tak łatwe w obsłudze, że Twój ogród będzie błyskawicznie wykoszony.

Kosiarki spalinowe

Kosiarki pchane John Deere z serii Select zapewniają niezmiennie doskonałą jakość koszenia.

Kosiarki mulczujące

Maszyny te oszczędzają Twój czas dzięki wyeliminowaniu konieczności zagospodarowywania ściętej trawy oraz możliwości pracy ze zmienną prędkością roboczą.

Kosiarki elektryczne

Silne, elektryczne kosiarki obrotowe idealnie radzą sobie z koszeniem trawników o małej i średniej powierzchni. Sprawdź, który model jest dla ciebie odpowiedni.

Kosiarki akumulatorowe

Jeśli cenisz sobie proste życie, te pchane kosiarki akumulatorowe są właśnie dla Ciebie. Przyjazne dla środowiska naturalnego, nie emitują spalin, a ni innych substancji, zaś większość materiałów, z których są produkowane można poddać recyklingowi w późniejszym czasie.