Kombajny

Poznaj 8 powodów, by nie

zwlekać zdecyzją zakupu!

Poznaj osiem powodów, dla których warto zdecydować sie na wcześniejszy zakup i uzyskaj jeden z najwyższych rabatów na kombajny John Deere w tym sezonie.

Kombajny kompaktowe W330/W440

Posiadanie kompaktowego kombajnu John Deere – W330 lub W440 – powoduje, że to Ty decydujesz,kiedy wyjechać w pole. Nigdy więcej nie musisz zmieniać zaplanowanych prac – ani robić ustępstw na jakości plonów: możesz kosić, jak tylko dojrzeją plony.                                             

Seria W

Kombajny serii W odznaczają się nie tylko większą produktywnoścą i wydajnością, ale także całą gamą inteligentnych rozwiązań, takich jak duży bęben młócący o średnicy 660 mm, z 10 cepami oraz szybko załączaną listwą domłacającą Booster Bar. Taka konstrukcja zapewnia płynny przepływ masy oraz doskonałą jakość ziarna i słomy.

Seria T

Kombajny serii T mają wszystko, co potrzeba: płynny przepływ masy dzięki specjalnej konstrukcji, która zapewnia delikatną separację ziarna, a także przestronną kabinę wyznaczającą nowe standardy w zakresie komfortu i wygody pracy.

Seria S700: W pełni zautomatyzowany

kombajn

Nowy S700 to kombajn w pełni zautomatyzowany. Wykorzystuje całokształt doświadczenia jednego z największych producentów kombajnów na świecie. Dzięki współpracy naszych inżynierów z klientami powstała prawdziwie przełomowa maszyna – pod względem wydajności, jakości ziarna oraz niskiego poziomu strat.

Zespoły żniwne

Szeroka gama zespołów żniwnych o wysokiej wydajności oferuje wszystko, począwszy od uniwersalności dla wszystkich rodzajów upraw po specjalistyczne możliwości do pracy w trudnych warunkach. Dobierz najlepszą maszynę do swoich warunków.

600R

Ekonomiczne zespoły żniwne z funkcjami fremium

600X

Uniwersalne i wielofunkcyjne zespoły żniwne z wysuwanem stołem do różnych upraw

600F

Innowacyjne zespoły żniwne z elastyczną listwą tnącą do nierównego terenu 

700D

Zespoły żniwne z aktywnymi taśmami transportującymi 

600/700PF

Zespoły żniwne Premium Flow do upraw drobnoziarnistych

700FD

Zespół żniwny z aktywną taśmą transportującą oraz elastyczną kosą o wygięciu do 190 mmpozwala zbierać rośliny przy samej powierzchni gruntu 

900D

Zespoły żniwne z aktywną taśmą transportującą zaprojektowane z myślą o małych i średnich zbiorach 

615P

Najlepszy wybór do zbioru z pokosu

CORNHEAD

Przystawki do zbioru kukurydzy