PAKIET ULTIMATE

W ostatnich latach JOHN DEERE  zainwestował ponad 1 miliard € (w technologię optymalizacji zbioru, nowe koncepcje maszyn i wsparcie dealerów.

Naszym zdaniem dzięki temu możemy zaoferować jeden z najlepszych na rynku pakietów żniwnych.

To najlepsza okazja, by postawić na kombajn John Deere w 2021 roku:

  • Imponująca wydajność 50 – 100 t/h
  • < 1% uszkodzonych ziaren
  • Zespoły żniwne o doskonałej wydajności
  • Dostawa części w 24 godziny
  • Kombajn zastępczy
  • 5 lat bezprzewodowej transmisji danych
  • Zdalne monitorowanie
  • Narzędzia do zarządzania zdalnego

RYWALIZACJA KOMBAJNOWA 2020 – PORÓWNANIE KONKURENCJI

Jesteśmy tak pewni wydajności naszych kombajnów, że od 3 lat porównujemy je z naszą konkurencją w ramach bezpośredniej rywalizacji na polu.

Jeszcze ani razu nie przegraliśmy.

W każdym wyzwaniu kombajnowym w ciągu ostatnich 3 lat kombajny John Deere wykazywały wyjątkowo niski poziom strat i zapewniały mniej niż 1% uszkodzonego ziarna.

Może nadszedł czas, aby zmienić swój kombajn na model John Deere i skorzystać z zaawansowanych usprawnień dotyczących wydajności, które wprowadziliśmy?

< 1% USZKODZONYCH ZIAREN — GWARANCJA JAKOŚCI ZIARNA

Dzięki sprawdzonej jakości ziarna, jaką zapewniają kombajny serii S gwarantujemy, że możliwe jest uzyskanie mniej niż 1% uszkodzonego ziarna w zbiorniku. Albo zwrócimy różnicę*. Nawet niewielkie zmiany w poziomie strat ziarna mogą w ciągu całego sezonu żniwnego przełożyć się na ogromne kwoty pieniężne**.

Wyobraź sobie, że skoszono 500 ha pszenicy i wydajności 8 t/ha i cenie 160 €/t. Zmniejszenie ilości uszkodzonego ziarna w zbiorniku z 3% do 1% dałoby dodatkowe 12 880€.

RZETELNY PARTNER PODCZAS ZBIORÓW — KOMBAJN ZASTĘPCZY

Nasz wiodący na rynku pakiet Harvest Promise jest standardowo dołączany do każdego nowego kombajnu.

Zobowiązujemy się dostarczyć każdą potrzebną część w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jeśli nie dotrzymamy obietnicy i Twój kombajn nie będzie mógł pracować, dostarczymy maszynę zastępczą o podobnej mocy***.

https://www.deere.pl/pl/campaigns/ag-turf/kombajny-przedsezon/?cid=VURL_upgrade

* Tylko u dealerów John Deere uczestniczących w programie. Zapisy tylko od 15 sierpnia 2020 do 30 maja 2021 na naszej stronie internetowej.

** Feiffer Consult, Harvest Poll, 2005 www.feiffer-consult.de

*** Maszyna zastępcza jest udostępniana przez dealerów biorących udział w akcji w przypadku kombajnów John Deere nie starszych niż 7 lat. Aby kwalifikować się do objęcia programem, kombajn musi być serwisowany zgodnie z instrukcją obsługi i poddawany przeglądom Expert Check przed sezonem wraz z wykonaniem wszystkich zalecanych napraw