Dla najlpeszych efektów pracy

Mocna i inteligentna konstrukcja pługów PÖTTINGER zapewnia optymalne rozłożenie siły i wytrzymałość w miejscach o największych obciążeniach. Niepowtarzalny system ustawień POETTINGER SERVOMATIC umożliwia proste i optymalne dopasowanie do wszystkich rodzajów gleby i warunków pracy. Duży wybór nowoczesnych form korpusów do każdego rodzaju gleby.

SERVOMATIC

Prawidłowe ustawienie pługa zapewnia jego prawidłową i sprawiajacą zadowolenie prace. Technika regulacji SERVOMATIC firmy PÖTTINGER ułatwia szybkie i łatwe dopasowanie pługa do ciągnika i warunków glebowych.
Niezależnie od siebie można szybko i dokładnie ustawić szerokość cięcia pierwszej skiby oraz punkt ciągu.

SERVOMATIC PLUS

Różne warunki eksploatacji i struktury gleby wymagają różnych sił ciągu. Za pomocą hydraulicznej regulacji szerokości cięcia SERVO’PLUS można zawsze dostosować pług dokładnie do warunków glebowych.

Zabezpieczenie

przeciwkamieniowe

Pługi SERVO NOVA z zabezpieczeniem przeciwkamieniowym dają poczucie pewności. Orka bez przestojów zapewnia wysoką wydajność pracy również na
zakamienionych glebach. Hydrauliczne zabezpieczenie przeciw przeciążeniom z regulowaną siłą wyzwalania chroni pług przed uszkodzeniami.