Szanowni Klienci,

Od jutra – 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). W związku z powyższym Rozporządzeniem pragniemy poinformować Państwa o zasadach przetwarzania danych oraz przysługujących Państwu prawach, które będą miały zastosowanie od 25 maja 2018 roku.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polboto-Agri sp. z o.o. (55-340 Udanin 14, marketing@polboto.com).

Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak ich niepodanie spowoduje brak możliwości otrzymywania informacji o ofertach i wydarzeniach organizowanych przez Polboto-Agri. Dane przetwarzane będą w ww. celu do czasu wycofania zgody lub podjęcia przez Polboto-Agri decyzji o ich dalszym nieprzetwarzaniu.

Odbiorcami danych mogą być wyłącznie pracownicy administratora lub podmioty działające na jego zlecenie. Dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Jednocześnie zapewniamy, że nikomu nie przekazujemy Państwa danych osobowych. Przetwarzamy je tylko na potrzeby własne w zakresie, jaki jest niezbędny i dbamy o ich bezpieczeństwo.