Poznaj nasz zespół

Eildert Derk Oldenziel

Prezes Zarządu

tel. 605 782 555

edo@polboto.com

Michał Ryczek

Dyrektor Sprzedaży

tel. 693 903 507

m.ryczek@polboto.com

Wojciech Królewicz

Zastępca Dyrektora Sprzedaży

tel. 601 668 863

w.krolewicz@polboto.com

Rejon/powiat:
ŚWIDNICKI, WAŁBRZYSKI, DZIERŻONIOWSKI

Dariusz Magdziarczyk

Service Account Manager

tel. 721 808 208

serwis@polboto.com

Tomasz Hołyński

Kierownik Serwisu

tel. 605 453 973

t.holynski@polboto.com

Dominik Chełminiak

Kierownik Magazynu

tel. 726 601 801

d.chelminiak@polboto.com

Aleksander Czapla

Koordynator Serwisu

tel. 603 174 625

a.czapla@polboto.com

Jan Apolinarski

Specjalista ds. Kombajnów Zbożowych

tel. 693 903 508

j.apolinarski@polboto.com

Rejon/powiat:
GŁOGOWSKI, LEGNICKI, LUBIŃSKI, POLKOWICKI, WOŁOWSKI

Adam Warchał

Specjalista ds. Opryskiwaczy

tel. 603 385 893

a.warchal@polboto.com

Rejon/powiat:
JAWORSKI, ŚREDZKI, KAMIENNOGÓRSKI, JELENIOGÓRSKI

Grzegorz Peregrym

Sprzedawca Maszyn

tel. 605 727 656

g.peregrym@polboto.com

Rejon/powiat:
ZŁOTORYJSKI, BOLESŁAWIECKI, LWÓWECKI

Michał Hoza

Specjalista ds. Terenów Zielonych

tel. 603 052 565

m.hoza@polboto.com

Miłosz Gryzło

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 693 903 517

zabkowice@polboto.com

Mateusz Milejski

Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego

tel. 887 605 605

m.milejski@polboto.com

Jacek Wilk

Sprzedawca Maszyn

tel. 722 203 903

j.wilk@polboto.com

Rejon/powiat:
ZGORZELECKI, LUBAŃSKI, ŻAGAŃSKI, ŻARY

Adam Sztogryn

Sprzedawca Maszyn

tel. 783 909 009

a.sztogryn@polboto.com

Rejon/powiat:
ZĄBKOWICKI, KŁODZKI

Michał Bawoł

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 601 393 191

magazyn@polboto.com

Sławomir Tarka

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 605 453 409

s.tarka@polboto.com

Tomasz Ola

Sprzedawca Części Zamiennych

tel. 885 702 802

t.ola@polboto.com