„Polboto-Agri” Sp. z o.o.
Udanin 14, 55-340 Udanin
tel. 76 8709 325, 76 756 00 00
tel./fax.: 76 8 709 255
e-mail: info@polboto.com

Oddział w Ząbkowicach Śl.
Ul. Ludwika Waryńskiego 19
57-200 Ząbkowice Śl.
tel. 76 756 00 00
e-mail: zabkowice@polboto.com

Poznaj nasz zespół.


Eildert Derk Oldenziel

Prezes Zarządu
tel. 605 782 555
edo@polboto.com


Michał Ryczek

Dyrektor Sprzedaży
tel. 693 903 507
m.ryczek@polboto.com

odpowiedzialne powiaty: 
bolesławiecki, lwówecki, złotoryjski


Dariusz Magdziarczyk

Kierownik Serwisu
tel. 721 808 208
serwis@polboto.com


Dominik Chełminiak

Kierownik Magazynu
tel. 726 601 801
d.chelminiak@polboto.com


Adam Sztogryn

Sprzedawca Maszyn
tel. 783 909 009
a.sztogryn@polboto.com

odpowiedzialne powiaty:
ząbkowicki, kłodzki


Wojciech Królewicz

Zastępca Dyrektora Sprzedaży
tel. 601 668 863
w.krolewicz@polboto.com

odpowiedzialne powiaty: 
świdnicki, wałbrzyski, dzierżoniowski


Jan Apolinarski

Sprzedawca Maszyn
tel. 693 903 508
j.apolinarski@polboto.com

odpowiedzialne powiaty: 
głogowski, Legnica, legnicki, lubiński, polkowicki


Adam Warchał

Sprzedawca Maszyn
tel. 603 385 893
a.warchal@polboto.com

odpowiedzialne powiaty: 
jaworski, średzki, wołowski


Grzegorz Peregrym

Sprzedawca Maszyn
tel. 605 727 656
g.peregrym@polboto.com

odpowiedzialne powiaty: 
Złotoryja, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Zgorzelec, Lubań


Michał Hoza

Specjalista ds. Terenów Zielonych
tel. 603 052 565
m.hoza@polboto.com


Miłosz Gryzło

Sprzedawca Części Zamiennych
Oddział Ząbkowice 
tel. 693 903 517 
zabkowice@polboto.com


Mateusz Milejski

Specjalista ds. Rolnictwa Precyzyjnego
tel. 887 605 605
m.milejski@polboto.com