Aktualności

Korzyści z finansowania zakupu nowej maszyny

Myślisz o zakupie nowej maszyny i modernizacji gospodarstwa, ale powstrzymuje Cię brak gotówki lub skutki tegorocznej suszy? Przeczytaj historię pana Kazimierza z miejscowości Huta, który na Agro Show 2017 r. zdecydował się na kredyt fabryczny John Deere i dzięki temu, bez odkładania „do skarpety” już od tej wiosny korzysta z nowego ciągnika 6250R.

https://www.deere.pl/pl/o-firmie/aktualno%C5%9Bci-i-media-info/informacje-prasowe/2018/wrzesie%C5%84/finansowanie-zakupu-nowej-maszyny.html

Pan Kazimierz Robak z m. Huta skorzystał z finansowania fabrycznego John Deere i kupił nowy ciagnik 6250R. Na zdjęciu z doradczynią Credit Agricole Katarzyną Górecką.

Kosiarki John Deere w ofercie 10 rat 0%

Kosiarki John Deere w ofercie 10 rat 0%

Koniec sezonu ogródkowego? Jeszcze nie u nas!

W ofercie 10 rat 0% możesz kupić kosiarki John Deere serii X100, X300 i X500. Wszystkie modele łączy kilka wyraźnych korzyści:

  • Wyjątkowa jakość koszenia
  • Gwarancja wielu lat bezproblemowej pracy – do 4 lat ochrony gwarancyjnej
  • Niezwykle prosta obsługa
  • Komfortowe dla użytkownika.

Sprawdź szczegóły: http://polboto.com/kosiarki-samojezdne/

Kupując kosiarkę u nas, możesz liczyć na minimum formalności:

– 15 minut w punkcie sprzedaży

– uproszczony sposób zawierania transakcji – przy pomocy kodu SMS

– Kredyt możesz otrzymać tylko na podstawie dokumentu tożsamości, bez zaświadczenia o dochodach

Co więcej – kupując dodatkowy osprzęt, możesz wykorzystać swoją nową kosiarkę samojezdną przez cały rok: zimą może służyć jako pług śnieżny lub odśnieżarka, jesienią i wczesną wiosną może być razem z dodatkową przyczepką pojazdem transportowym do ogrodowych porządków.

Aby sprawdzić możliwości finansowania kosiarek John Deere, odwiedź nas lub skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Terenów Zielonych: 603 052 565, m.hoza@polboto.com

Warto podjąć decyzję już teraz – oferta obowiązuje do 31 października 2018 r.

 

Pakiet promocji na prasy zwijające – oferta przedsezonowa – sprawdź już dziś!

Pakiet promocji na prasy zwijające – oferta przedsezonowa – sprawdź już dziś!

Prasy John Deere odpowiednie zarówno dla usługodawców pracujących dla różnorodnych klientów, jak i dla gospodarstw w których charakter prac wymaga uniwersalności.

Zapoznaj się z pełną gamą pras John Deere. Mamy pewność, że znajdziesz tu właściwą prasę dla swojego gospodarstwa.

Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby otrzymać więcej szczegółów promocji: tel.693 903 508.

RODO – Twoje dane są u nas bezpieczne!

Szanowni Klienci,

Od jutra – 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego dotyczące ochrony danych osobowych (RODO). W związku z powyższym Rozporządzeniem pragniemy poinformować Państwa o zasadach przetwarzania danych oraz przysługujących Państwu prawach, które będą miały zastosowanie od 25 maja 2018 roku.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polboto-Agri sp. z o.o. (55-340 Udanin 14, marketing@polboto.com).

Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak ich niepodanie spowoduje brak możliwości otrzymywania informacji o ofertach i wydarzeniach organizowanych przez Polboto-Agri. Dane przetwarzane będą w ww. celu do czasu wycofania zgody lub podjęcia przez Polboto-Agri decyzji o ich dalszym nieprzetwarzaniu.

Odbiorcami danych mogą być wyłącznie pracownicy administratora lub podmioty działające na jego zlecenie. Dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Jednocześnie zapewniamy, że nikomu nie przekazujemy Państwa danych osobowych. Przetwarzamy je tylko na potrzeby własne w zakresie, jaki jest niezbędny i dbamy o ich bezpieczeństwo.

100 prezentów na 100 lat ciągników John Deere

W tym roku John Deere obchodzi 100-lecie produkcji ciągników. Z tej okazji amerykański producent przygotował specjalną promocję, w której do każdego zakupionego ciągnika powyżej 100 KM dodawana jest profesjonalna skrzynka narzędziowa za jedyne 1 zł* netto. Dowiedz się więcej.

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem Programu:

Rzetelna Firma to program prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Celem Programu jest promocja rzetelności płatniczej i transparentności w obrocie gospodarczym oraz promocja pozytywnego wizerunku firm będących jego uczestnikami. Program ten adresowany jest do wszystkich podmiotów gospodarczych pragnących podkreślić swoją wiarygodność płatniczą, przejrzystość oraz stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu. Szczegółowy opis programu znajduje się na stronie www.rzetelnafirma.pl.

Sprawdź naszą rzetelność na:  https://www.rzetelnafirma.pl/80HE8W0S

Inspect & Connect

Przegląd Expert Check zapewni, że ryzyko niespodziewanej awarii będzie bardzo niskie, ale nie da się go wyeliminować zupełnie. Dlatego John Deere przygotował dla Klientów program Inspect & Connect (ang. Przejrzyj i Podłącz), jako element przeglądu posezonowego.

W ramach tego programu, Klient otrzymuje atrakcyjną ofertę wznowienia licencji systemu telematycznego JDLink lub doposażenia ciągnika w taki system ( jeśli jeszcze go nie posiada). Celem takiego działania jest zapewnienie proaktywnego wsparcia Klienta za pomocą narzędzi zdalnej diagnostyki (Service ADVISOR Remote) oraz wsparcia dzięki zdalnemu dostępowi do wyświetlacza traktora (RDA- Remote Display Access). Jeśli niespodziewanie maszyna zawiedzie lub operator będzie miał problem z jej konfiguracją, technik serwisu będzie w stanie precyzyjnie i na odległość zlokalizować przyczynę problemu i rozwiązać go zdalnie lub dotrzeć na miejsce w pełni zaopatrzony w niezbędne do naprawy części.